Dārgie draugi!

image

Tūrisma kompānija “Fortuna Travel” ar prieku sveic Jūs mūsu mājas lapā!

Mēs strādājam tūrisma biznesā kopš 1994.gada. Par šo laiku mums ir izveidojies draudzīgs kolektīvs no pieredzējušiem un iniciatīviem profesionāļiem. Kompānija “Fortuna Travel” ir iekļauta tūrisma operatoru reģistrā ar speciālu licenci Nr. T-2019-91, kā arī ir Latvijas tūrisma aģentūru asociācijas ALTA biedrs. Kompānijas finanšu un klientu iemaksāto naudas garantiju nodrošina AAS “BTA Baltic Insurance Company”.

Mūsu galvenie darbības virzieni ir:

  • Pašu autobusu tūres pa Baltijas valstīm, Austrumeiropas valstīm;
  • Autobusu noma (42-72 vietas);
  • Skolēnu un korporatīvās tūres;
  • Grupu tūres ārzemju tūristiem.

Katru gadu mēs paplašinām un papildinām maršrutu ģeogrāfiju, sekojām līdzi visiem jaunumiem un izmaiņām, jaunu un interesantu objektu izveidei, kas uzreiz tiek atspoguļots mūsu ceļojumos. Jūs variet iegūt daudz iespaidu un labi atpūsties, neaizbraucot tālu no mājām!

Korporatīviem klientiem mēs organizējam speciālās ekskursijas un atpūtu. Mūsu kompānija ir atvērta dialogam un Jūsu vēlmes vienmēr tiks ņemtas vērā.

Kompānija "Fortuna Travel" aicina ikvienu uz sadarbību, mēs vērtējam mūsu pastāvīgos partnerus un vienmēr priecājamies par katru jaunu. Partneru un tūristu ērtībām mums ir sava rezervācijas sistēma, kurā viegli un ātri var atrast visus mūsu ceļojumus, veikt rezervāciju un iegūt visu nepieciešamo informāciju un dokumentāciju

Atpūties, iespaidu pilns un apmierināts klients ir mūsu uzņēmuma mērķis!

Mūsu komanda

UZTICAMĪBA

Esam Licencēts Latvijas Tūroperators Nr: T-2019-91.

PIEREDZE

Strādājām tūrismā pāri par 30 gadiem.

ALTA BIEDRS

Esam ALTA asociācijas biedrs.

AUTOBUSU PARKS

Esam sava autobusu parka īpašnieki.

VIENMĒR LABAS CENAS

Spējam apvienot kvalitāti ar pievilcīgu cenu.

Informējam, ka šī tīmekļa vietne lieto sīkdatnes (angļu val. "cookies"), kas uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu. Šos datus mēs neapkopojam, tie tiek izmantoti tikai vietnes efektīvākas darbības nodrošināšanai. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam šādas sīkdatnes. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes savā ierīcē. Sīkāk.

Piekrītu