Tūrisma operators „Fortuna Travel” ar prieku prezentē Jums savu ceļojumu piedāvājumu, kurus īpaši iecienīja mūsu skolēnu un kolektīvu grupas. Darbojoties tūrisma tirgū jau 30 gadu, mūsu kompānija ieguva lielu pieredzi autobusu ekskursiju ceļojumu organizēšanā.

Katru gadu mēs paplašinām un papildinām maršrutu ģeogrāfiju, sekojām līdzi visiem jaunumiem un izmaiņām, jaunu un interesantu objektu izveidei, kas uzreiz tiek atspoguļots mūsu ceļojumos. Jūs variet iegūt daudz iespaidu un labi atpūsties, neaizbraucot tālu no mājām!

Korporatīviem klientiem mēs organizējam speciālās ekskursijas un atpūtu. Mūsu kompānija ir atvērta dialogam un Jūsu vēlmes vienmēr tiks ņemtas vērā.

Pat ja mūsu ceļojumu piedāvājumā, Jūs neatradīsiet vēlamā maršruta, mūsu kompānija ar lielu prieku organizēs Jums unikālu grupas braucienu.

Mēs nodrošinām maršruta izstrādi, programmas saskaņošanu (naktsmītņu, apskates objektu, ekskursiju un aktivitāšu rezervācijas), transportu, vīzu noformēšanu (ja tas nepieciešams), ceļojuma apdrošināšanu u.c.

Ja vēlēsieties, tad ar Jums kopā dosies arī pavadošais gids, kurš rūpēsies par veiksmīgu programmas norisi, sniegs ceļa informāciju u.tml.

Citi pakalpojumi

Autobusu noma

Lai pasūtītu autobusu vai uzzinātu nomas izmaksas, lūdzu, sazinieties ar mūsu konsultantu.

Tālāk

Autoserviss

Piedāvājam autobusu un kravas automašīnu remontu un tehnisko apkopi.

Tālāk

UZTICAMĪBA

Esam Licencēts Latvijas Tūroperators Nr: T-2019-91.

PIEREDZE

Strādājām tūrismā pāri par 30 gadiem.

ALTA BIEDRS

Esam ALTA asociācijas biedrs.

AUTOBUSU PARKS

Esam sava autobusu parka īpašnieki.

VIENMĒR LABAS CENAS

Spējam apvienot kvalitāti ar pievilcīgu cenu.

Informējam, ka šī tīmekļa vietne lieto sīkdatnes (angļu val. "cookies"), kas uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu. Šos datus mēs neapkopojam, tie tiek izmantoti tikai vietnes efektīvākas darbības nodrošināšanai. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam šādas sīkdatnes. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes savā ierīcē. Sīkāk.

Piekrītu