Katrs jauns ceļojums atklāj pasaules skaistumu un tās daudzveidību. Katrs ceļotājs top bagātāks ar iespaidiem un neaizmirstamu pieredzi. Šodien, kā vēl nekad agrāk, ceļot ir kļuvis daudz vienkāršāk. Tuvas un tālas zemes šķiet jau ar roku aizsniedzamas, atliek vien izvēlēties galamērķi un veidu kā tur nokļūt. Doties atvaļinājumā, šopinga braucienā vai izzinošā ekskursijā, tas viss šobrīd ir iespējams bez liekas piepūles, ja uztici savu ceļojumu aģentūrai, kas parūpēsies par maršruta izstrādi un transporta pakalpojumiem.

Fortuna Travel ir ceļojumu aģentūra, kas piedāvā pārdomātus ceļojumus ar autobusu uz populāriem un jaunatklājamiem galapunktiem ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Čehijā, Ungārijā, Vācijā un Baltkrievijā. Esam novērojuši, ka ceļojumi ar autobusu paliek aizvien pieprasītāki, jo klientam atliek vien izvēlēties starp piedāvātajiem maršrutiem un ceļojuma praktisko pusi atstāt mūsu komandas ziņā. Izvēloties grupu autobusu tūri, nav vairs jālauza galva par maršruta izstrādi, nav jāplāno pārsēšanās, apstāšanās vai jāsavieno reisi. Mūsu ceļojumi ar autobusu sākas Rīgā, kur sākas dalībnieku atpūta un beidzas rūpes par ceļojuma tehnisko pusi. 

Profesionāli un pieredzējuši gidi ir izstrādājuši pārdomātus ekskursiju piedāvājumus, lai iepazītu vēl neatklātas vietas, krātu spilgtus iespaidus, paplašinātu zināšanas un gūtu neaizmirstamu pieredzi, izbaudot brīvdienu atpūtu. Ceļojumi ar autobusu ir gan atpūtas braucieni, gan izzinošas ekskursijas, gan šopinga tūres, pat garšu ceļojumi. Mēs piedāvājam izbaudīt dabas krāšņumu visos tās gadalaikos.

Fortuna Travel piedāvājumā ir SPA atpūtas braucieni, kā arī klasiskas ekskursijas, iepazīstot pilsētu kultūrvēsturisko mantojumu, ko papildina katras vietas unikālais piedāvājums. Tajā pašā laikā oriģināla iespēja ir doties šopinga braucienā, izbaudot plašās iepirkšanās iespējas. Savukārt gurmāni ir iecienījuši gardēžu tūres, bet dabas mīļotāji maršrutus, kas runā ziedu valodā – tulpes, ceriņi, peonijas, rozes un lavandas pavasara un vasaras sezonā valdzinās ar savu smaržu un daili. Ne mazāk pieprasīti ir zelta rudens un Ziemassvētku ceļojumi. Mēs ceļojam visos gadalaikos, no janvāra līdz pat decembrim. Visa gada garumā iespējams doties ceļā kopā ar Fortuna Travel, lai izbaudītu atvaļinājumu, baudītu lielisku nedēļas nogali, nosvinētu svētkus vai vienkārši izkrāšņotu savu ikdienu! Ceļojumi ar autobusu aizvedīs Tevi gardās, košās, izzinošās un veldzējošās brīvdienās dienas, divu dienu vai pat veselas nedēļas garumā!

Ceļojumi ar autobusu ir piemērota izvēle, kad jāceļo gan vienam, gan ģimenes vai draugu kompānijā. Grupas vadītājs parūpēsies par ikviena ekskursanta labsajūtu un vadīs ceļojumu tā, lai ikviens gūtu pozitīvas emocijas un neaizmirstamas atmiņas. Iespējams, ka tieši grupu ceļojums var sniegt drošības sajūtu jaunajiem ceļotājiem, šķērsojot valsts robežu, iepazīstot jaunas kultūras, un esot līdzās situācijās ārpus ierastās vides ikdienā. Piesakoties ceļojumam, sniegsim informāciju ar ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem, norēķinu kārtību, un ceļojuma laikā grupu vadītāji sniegs izsmeļošu informāciju, kas saistīta ar ceļojuma maršrutu, plānojumu un nodrošinātajām iespējām.

Papildus priekšrocība, ko sniedz ceļojumi ar autobusu, ir pievilcīgā piedzīvojuma cena. Izstrādājot ekskursiju piedāvājumu, esam radījuši pakalpojumu, kas sniegs augstu pievienoto vērtību katram iztērētajam centam. Izmaksas ir samērīgas, jo tieši grupu ceļojumi ar autobusu sniedz iespēju optimizēt izdevumus un ceļot atbilstoša budžeta ietvaros. Iegādājoties ceļa zīmi, ikviens klients tiek iepazīstināts ar izdevumu tāmi un papildus iespējām, kas tiek nodrošinātas par atsevišķu samaksu.

Transporta pakalpojumi tiek nodrošināti ar tūrisma klases autobusiem, tādējādi pārvietošanās ir komfortabla un patīkama. Labā ziņa ir tā, ka ceļojot ar tūrisma autobusu grupā, nav iespējams apmaldīties, meklējot staciju vai lidostu, nokavēt savienoto reisu vai neatrast kārotos apskates objektus. Šīs rūpes ir jāatstāj tūrisma aģentūras pārziņā un jāseko vien grupas vadītāja norādēm. Atbrīvojoties no raizēm un bažām par tehniskiem risinājumiem un praktiskiem sīkumiem visa ceļojuma laikā, jūs iegūsiet maksimāli vairāk no sagatavotā piedāvājuma.

Ceļojumi ar autobusu paver plašas iespējas kā izmantot ceļā pavadīto laiku – vēro ainavas, kas paveras caur loga rūtīm, ļaujies atpūtai un aizver acis, uzliec austiņas un ienirsti podkāstu, filmu vai raidījumu pasaulē, izglītojies vai izklaidējies, vai vienkārši velti laiku kopīgām sarunām. Protams, nepieciešamības gadījumā vari veltīt laiku arī attālinātajam darbam, izmanto visas mobilitātes iespējas savā labā!

Ceļošana pavērs jaunus apvāršņus, garšas, aktivitātes un paražas ikdienas rutīnā. Ļoti iespējams, ka ceļošana ir veids kā atklāt jaunas prasmes un iepazīt sevi, un pilnīgi noteikti dibināt jaunus kontaktus un veidot jaunas draudzības, tas viss ir iespējams, dodoties kādā no autobusu tūrēm tepat Latvijā vai Austrumeiropā, ko plašā klāstā piedāvājam saviem klientiem. Ceļojumi ar autobusu ir lielisks veids kā ieraudzīt pasauli un sevi pašu no cita redzes leņķa. 

Ceļojumu aģentūra Fortuna Travel ceļo jau kopš 1994.gada. Mēs droši varam teikt, ka esam pieredzējuši, entuziasma pilni un joprojām zinātkāri ceļotāji. Mūsu interesēs ir sniegt augstvērtīgu pakalpojumu, jo atpūties, iespaidu pilns un apmierināts klients ir mūsu uzņēmuma mērķis. Mūs raksturo uzticamība un skaidra komunikācija, izvēloties mūsu pakalpojumus, jūs izvēlaties uzticamu tūropertoru. Vairāk nekā divdesmit piecu gadu pieredze mums ļāvusi attīstīt un pilnveidot prasmes, lai sniegtu augstvērtīgus pakalpojumus ikvienam ceļotgribētājam. Visu šo gadu laikā ceļojumi ar autobusu ir bijuši viena no mūsu prioritātēm. Tuvāku un tālāku maršrutu kopīga veikšana ir saliedējusi mūsu komandu, savukārt ceļa rūdījums un pieredze ir ļāvusi līdz smalkākajām niansēm plānot ekskursijas, kas ir saistošas, pieprasītas un par pievilcīgu cenu.

Fortuna Travel piedāvātie ceļojumi ar autobusu atklāj gan vēsturisko, gan moderno apskates objektu daudzveidību, pārbaudītu vērtību un novatorisku ideju apvienojumu, lai ekskursantu sejas rotātu smaids par labi pavadīto laiku tūrē. Mūsu profesionalitāti apliecina dalība Latvijas tūrisma aģentūru asociācijā, esam iekļauti tūrisma operatoru reģistrā, mūsu darba stils ir caurspīdīgs un tendēts uz izcilību!

Lasīt vairāk

Informējam, ka šī tīmekļa vietne lieto sīkdatnes (angļu val. "cookies"), kas uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu. Šos datus mēs neapkopojam, tie tiek izmantoti tikai vietnes efektīvākas darbības nodrošināšanai. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam šādas sīkdatnes. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes savā ierīcē. Sīkāk.

Piekrītu